Contact

kantoren & grote theaterzaal

KOPERGIETERY

Blekerijstraat 50
9000 Gent

theaterzaal Rabot

KG rabot

Vlotstraat 22
9000 Gent

TICKETS +32 9 225 01 01 (TicketsGent)
ONTHAAL +32 9 266 11 44 (di>vr)

administratie

postadres: Blekerijstraat 50, 9000 Gent
BTW: BE 0450 696 840 
IBAN: BE68 2900 5407 8834 
BIC: GEBABEBB

Medewerkers
Johan De Smet
artistieke leiding

johan@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Liesbeth Vlerick
zakelijke leiding

liesbeth@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Griet Dobbelaere
artistieke coördinatie theaterateliers

griet@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

Dominique Collet
artistieke coördinatie theaterateliers

dominique@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

Cindy Godefroi
programmering

cindy@kopergietery.be * +32 9 266 11 43

Julie Descamps
(inter)nationale spreiding, externe relaties & pers

julie@kopergietery.be * + 32 9 266 11 44 (via onthaal)

Ellen Preckler
publiekswerking & algemene coördinatie KG RABOT

rabot@kopergietery.be * +32 9 266 11 42

Evelyne Six
communicatie

evelyne@kopergietery.be * + 32 9 266 11 47

Lisha Raes
scholenwerking & publiekswerking

scholen@kopergietery.be / +32 9 266 11 44

Ilja Van Autreve
coördinatie medialab & assistent artistieke leiding

ilja@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Koen Demeyere
productieleiding

productie@kopergietery.be * +32 9 266 11 46

Monique Leys
hoofd office

moniek@kopergietery.be * +32 9 266 11 48

Ruben Van Bost
onthaal & coördinatie theaterateliers

ruben@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Bart Van Bellegem
technische ondersteuning KG RABOT

rabot@kopergietery.be * 0485 43 41 21

I Made Dirgayusa
facilitair medewerker
Jonas De Wulf
theatertechnicus - audio
Gielke Smet
productie & tourmanagement
Polien Demeulemeester
productie & tourmanagement
Marie Van Der Poorten
zakelijk medewerker
Jeroen Doise
theatertechnicus - lichtontwerper
Kris Van Oudenhove
theatertechnicus

Raad van Bestuur: Christof Gheeraert (voorzitter), Anneleen Forrier, Frederic Beele, Katrien Van Goidsenhoven, Hendrik Storme, Nassira Miki, Koen Derijcke, Linda Leah Nyirenda, Nancy Vansieleghem, Nathalie De Neve, Sam De Graeve