Contact

kantoren & grote theaterzaal

KOPERGIETERY

Blekerijstraat 50
9000 Gent

theaterzaal Rabot

KG rabot

Vlotstraat 22
9000 Gent

RESERVEREN +32 9 233 70 00 (di>vr)
ONTHAAL +32 9 266 11 44 (di>vr)

administratie

postadres: Blekerijstraat 50, 9000 Gent
BTW: BE 0450 696 840 
IBAN: BE68 2900 5407 8834 
BIC: GEBABEBB

Medewerkers
Johan De Smet
artistieke leiding

johan@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Nele Roels
zakelijke leiding, externe relaties & (inter)nationale spreiding
Griet Dobbelaere
artistieke coördinatie theaterateliers

griet@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

Dominique Collet
artistieke coördinatie theaterateliers

dominique@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

Cindy Godefroi
programmering & (inter)nationale spreiding
Willem Jaques
Pers & communicatie

willem@kopergietery.be * + 32 9 266 11 47

Ellen Preckler
publiek- en scholenwerking & algemene coördinatie KG RABOT

rabot@kopergietery.be * +32 9 266 11 42

Evelyne Six
Pers & communicatie (zwangerschapsverlof)

evelyne@kopergietery.be * + 32 9 266 11 47

Lisha Raes
assistente publieks- en scholenwerking

scholen@kopergietery.be / +32 9 266 11 44

Ilja Van Autreve
coördinatie medialab & assistent artistieke leiding

ilja@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Karel Clemminck
productieleiding

productie@kopergietery.be * +32 9 266 11 46

Monique Leys
hoofd office

moniek@kopergietery.be * +32 9 266 11 48

Goedele Demaegd
onthaal & coördinatie theaterateliers

goedele@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Bart Van Bellegem
technische ondersteuning KG RABOT

rabot@kopergietery.be * 0485 43 41 21

I Made Dirgayusa
facilitair medewerker
Diederik De Cock
theatertechnicus - audio
Jonas De Wulf
theatertechnicus - audio
Gielke Smet
productie & tourmanagement
Polien Demeulemeester
productie & tourmanagement
Marie Van Der Poorten
zakelijk medewerker
Bernadette Damman
catering & facilitair medewerker
Jeroen Doise
theatertechnicus - lichtontwerper
Sebastien Van Huffel
theatertechnicus - licht & geluid