Contact

kantoren & grote theaterzaal

KOPERGIETERY

Blekerijstraat 50
9000 Gent

theaterzaal Rabot

KG rabot

Vlotstraat 22
9000 Gent

RESERVEREN +32 9 233 70 00 (di>vr)
ONTHAAL +32 9 266 11 44 (di>vr)

administratie

postadres: Blekerijstraat 50, 9000 Gent
BTW: BE 0450 696 840 
IBAN: BE68 2900 5407 8834 
BIC: GEBABEBB

Medewerkers
artistieke leiding
Johan De Smet

johan@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

zakelijke leiding & externe relaties
Nele Roels

nele@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

artistieke coördinatie Theaterateliers
Griet Dobbelaere
Dominique Collet

griet@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

dominique@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

programmering
Cindy Godefroi

cindy@kopergietery.be * +32 9 266 11 43

(inter)nationale spreiding
Nele Roels & Cindy Godefroi

booking@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

communicatie & pers
Evelyne Six

evelyne@kopergietery.be * + 32 9 266 11 47

publieks- en scholenwerking
Ellen Preckler

scholen@kopergietery.be * +32 9 266 11 42

assitente publieks- en scholenwerking
Lisha Raes

lisha@kopergietery.be / +32 9 266 11 44

coördinatie Medialab & assistent artistieke leiding
Ilja Van Autreve

ilja@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

productieleiding
Karel Clemminck

productie@kopergietery.be * +32 9 266 11 46

hoofd office
Monique Leys

moniek@kopergietery.be * +32 9 266 11 48

onthaal & coördinatie Theaterateliers
Goedele Demaegd

goedele@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

KG RABOT: algemene coördinatie
Ellen Preckler

rabot@kopergietery.be * +32 9 266 11 42

KG RABOT: technische ondersteuning
Bart Van Bellegem

rabot@kopergietery.be * 0485 43 41 21

TECHNIEK Jeroen Doise, Korneel Moreaux, Bardia Mohammad, Sebastien Van Huffel, Koen Demeyere, Helmi De Meulemeester, Niels Ieven, Tijs Michiels, Saul Mombaerts, Peter Van Hoof
CATERING Bernadette Damman
HUISHOUDING Bernadette Damman, Dorine De Wispelaere, Made Dirgayusa
VORMGEVING Sassafras De Bruyn
FOTOGRAFIE MAGAZINES Isabel Devos
SCENEFOTOGRAFIE Phile Deprez
WEBSITE-ONTWIKKELING Breadcrumbs
RAAD VAN BESTUUR o.l.v. Christof Gheeraert
 
ARTISTIEKE MEDEWERKERS 2017-2018  Gonzalo Alarcon, Bart Baele, Hélène Blackburn, Geoffrey Burton, Sabien Clement, Joeri Cnapelinckx, Dominique Collet, Janus Coorevits, Lennert Coorevits, Yves Degryse, Audrey Dero, Sander en Jordaan De Cuyper, Suza De Gryze, Johan De Smet, Randi De Vlieghe, Jeanne De Voogdt, Titus De Voogdt, Frank Dierens, Griet Dobbelaere, Griet Herssens, Kenneth Michiels, Tom Struyf, Lara Taveirne, Janni van Goor, Jef Van Gestel, Anna Vercammen, Christine Verheyden, Boris Zeebroek, Jade Derudder, Laura Vanborm, Antonia Steffens, Enis Turan, Dani Brown, Gaëtan Brun-Picard, Giulia Franceschini, Ava Liv Bienstman, Emma Cocquyt,  Michiel Deprez, Axel Guérin, Kato Jonckheere, Io Marievoet, Ona Lisa Van Haver, Ava van Loo, Simon De Winne, Wannes Gyselinck, Günther Lesage, Joris Van den Brande, Ans Van den Eede, Louise Van den Eede, Greg Timmermans, Giovani Van Hoenacker, Michiel Soete e.a.