Contact

kantoren & grote theaterzaal

KOPERGIETERY

Blekerijstraat 50
9000 Gent

theaterzaal Rabot

KG rabot

Vlotstraat 22
9000 Gent

TICKETS +32 9 225 01 01 (TicketsGent)
ONTHAAL +32 9 266 11 44 (di>vr)

administratie

postadres: Blekerijstraat 50, 9000 Gent
BTW: BE 0450 696 840 
IBAN: BE68 2900 5407 8834 
BIC: GEBABEBB

Medewerkers
Johan De Smet
artistieke leiding
johan@kopergietery.be * +32 9 266 11 44
Tijs Verbrugge
artistiek team/coördinatie theaterateliers
tijs@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44
Lindah Leah Nyirenda
artistiek team/coördinatie theaterateliers
lindahleah@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44
Lies Leliaert
Zakelijke leiding
lies@kopergietery.be * +32 9 266 11 44
Dominique Collet
artistiek team/ programmering
dominique@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44
Julie Descamps
(inter)nationale spreiding, externe relaties & pers
julie@kopergietery.be * + 32 9 266 11 44 (via onthaal)
Ellen Preckler
scholen- en publiekswerking
ellen@kopergietery.be * +32 9 266 11 42
Evelyne Six
communicatie
evelyne@kopergietery.be * + 32 9 266 11 47
Ilja Van Autreve
artistiek team/coördinatie Medialab
ilja@kopergietery.be * +32 9 266 11 44
Koen Demeyere
productieleiding
productie@kopergietery.be * +32 9 266 11 46
Marie Van Der Poorten
zakelijk medewerker & onthaal
marie@kopergietery.be * +32 9 266 11 44
Bart Van Bellegem
technische ondersteuning & contact Rabot
rabot@kopergietery.be * 0485 43 41 21
I Made Dirgayusa
facilitair medewerker
Jonas De Wulf
theatertechnicus - audio
Gielke Smet
productieleiding
Polien Demeulemeester
productieleiding
Jeroen Doise
theatertechnicus - lichtontwerper
Kris Van Oudenhove
theatertechnicus, licht- en decorontwerper

Raad van Bestuur: Christof Gheeraert (voorzitter), Anneleen Forrier, Frederic Beele, Katrien Van Goidsenhoven, Hendrik Storme, Koen Derijcke, Lindah Leah Nyirenda, Nancy Vansieleghem, Nathalie De Neve, Sam De Graeve